Просто кажеш, що хочеш знайти - і Google шукає. На разі, найкраще працює на англійській мові. Ще я помітив, що фрази з двох-трьох слів швидше обробляються, ніж одне слово. Наприклад, запити “american civil war” та “african-american” розпізналися в секунді, а от будь-яке одне слово грузиться дуже довго. А це свідчить, що алгоритми не просто перетворюють звуки в символи, а шукають логічні зв’язки для кращого розпізнавання мови. З сленгом система теж працює добре і вигук “hey, what’s up” розпізнався навіть з паузою, що відтворилася в комі. А от гостинний заклик “Welcome to Ukraine!” як я не вимовляв та Google не хотів мене розуміти :(
Потім, коли я зробив якийсь двадцятий чи тридцятий запит – Google зрозумів, що я граюся, і видав помилку, що, нібито, зв’язку з аудіо-сервером не має. Воно і зрозуміло - як всі почнуть так масово та активно тестити голосовий пошук, то жоден сервер не витримає.
Попередні налаштування голосового пошуку:
Завантажуємо та встановлюємо браузер Google Chrome. Далі скачуємо до нього пагін - Voice Search. Після цього в пошуковій системі Google.com (не .com.ua і не .ru) в кінці поля для введення запитів з’явиться піктограма голосового пошуку.Натискаєте на неї – та кажете те, що хочете знайти. Все.
Маленький FAQ по голосовому пошуку:
Що необхідно для голосового пошуку?
- Мікрофон;
- Браузер Google Chrome;
- Плагін Voice Search;
- Пошукова система Google.com (in English).
Як перейти на Google.com? Я вводжу цю адресу, а мене перекидає на Google.com.ua.
На сторінці буде посилання на Google.com (in English).Де ще можна використовувати плагін Voice Search?
Voice Search за замовчуванням працює з Google, Wikipedia, YouTube, Bing, Yahoo та DuckDuckGo. Можна додавати інші пошукові системи.Реклама: Думаєш Крим дорожчий за Туреччину? Відпочинок в приватному пансіонаті в Піщаному приємно здивує цінами та рівнем сервісу.
вже давненько це протестував та теж в захопленні! ось так виглядає пошук майбутнього! а наразі їм варто ввести українську мову..
ReplyDelete