Thursday, May 22, 2014

Хто ж насправді ховається за кандидатом в президенти Дартом Вейдером?

Всім , хто по приколу вирішив проголосувати за Дарта Вейдера. Кілька слів про Інтернет Партію України, яку представляє цей проект.

ІПУ заснована і очолюється Дмитром Голубовим, особою яку пов'язують із хакер-андерграунд-персонажем під ніком "Script ". Професійний одеський кардер (хакер, який тирить бабло з карткових рахунків) старої школи, організатор мафіозної сім’ї, оборудки якої йшли на мільярди доларів.

Коротше , як я зрозумів цю каламутну історію, розробляли Script’а  наші спільно зі штатами або навіть навпаки. Коли його вичислили, то навіть американці назвали цей арешт «найгучнішим у Східній Європі». Понад двадцять томів слідчих матеріалів  - всього в справі, за підрахунками органів, було задіяно близько 7000 скаммерів з усього світу, які приносили мільярди. Це все організував 24-х річний злий геній з Одеси. Спецслужби думали, що серйозно прижмуть ватажка злочинної схеми... Але потім все пішло зовсім не так як було заплановано. По-перше, на суді Голубова захищав голова Асоціації адвокатів України, іншими словами, один з найкрутіших адвокатів нашої держави. По-друге, суддя в двадцяти томах беззаперечних доказів не побачив складу злочину. По-третє, Дмитра Голубова взяли на поруки два депутати із «Партії регіонів».

Офіційна версія виправдання: на момент скоєння злочину електронна особа громадянина Голубова Дмитра була викрадена Скриптом. Ось така безневинна жертва злих хакерів, таке могло бути тільки в Україні. Не дивлячись на виправдання в нашому суді, ви не побачите його в Таїланді, Євросоюзі чи іншій країні з якої можуть екстрадувати в США.

Мікко Хіппонен про Скріпта на ТЕДі (дивитися з 2-ї хвилини):
 

реклама: купить книги на Дачник.юа.

Зате на батьківщині "оригінал" пішов вгору. На хвилі популярності і чорного піару зареєстрував Інтернет Партію України . Кілька разів перереєстрував свою партійку, яка регулярно втрачала легітимність через відсутність партії як такої, в основному через слабке представництва в регіонах. На виборах зазвичай відтягував голоси молоді.

Мій меседж простий. Не голосуйте по-приколу. Тим більше, за (дуже ймовірних) злочинців. З іншого боку,  чувак не простий і я ним навіть трохи захоплююся.  Тому якщо він вас приваблює, як авантюрист і злий геній, то можете віддавати голос за нього, але це вже буде осмислений вибір, а не «по-приколу».

0 comments:

Post a Comment